Для іноземних інвестицій у страховий сектор Індії відкриваються нові можливості

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Іноземні інвестиції у страховий сектор можна здійснювати за спрощеною процедурою без попереднього узгодження з урядом.

Це рішення ухвалено з ініціативи Департаменту сприяння промисловості та внутрішньої торгівлі Індії (DPIIT) у рамках реалізації програми залучення іноземних інвестицій у страховий сектор країни.

Водночас, страховики повинні продовжувати дотримуватися Закону про страхування та пов’язані з ним правила валютного регулювання, залишаючись при цьому під наглядом страхового регулятора IRDAI.

Раніше інтернет ресурс УкрСтрахування повідомляв, що парламент Індії проголосував за ухвалення поправок до законодавства про іноземні інвестиції у страховий сектор. Цей закон знімає обмеження для прямих іноземних інвестицій у страховий сектор.

Цим законом дозволено злиття страховика з нестраховою компанією, якщо об’єднана структура займається страховим бізнесом. Закон також передбачає створення цільового фонду для навчання страхувальників та захисту їхніх інтересів.

Коментарі