До міжнародних страхових регуляторів знову звертаються екологічні організації

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
На адресу Міжнародної асоціації страхових наглядових органів (IAIS) надійшов ще один відкритий лист, підписаний групою неурядових екологічних організацій.

«Сьогодні ми пишемо вам від десятків організацій з питань клімату, навколишнього середовища та захисту прав споживачів, поки ви готуєтеся до щорічних зборів IAIS, щоб висловити наше глибоке занепокоєння тим, що IAIS робить недостатні дії для усунення ризиків зміни клімату та втрати природи, а також їх наслідків для страхового сектора. IAIS має діяти, тому що галузь призводить до кліматичних ризиків та вразливостей фінансової системи», – йдеться у листі.

Як повідомляє інтернет ресурс УкрСтрахування, підписанти листа закликають IAIS включити екологічні ризики до системи нагляду та відобразити ризики у стандартах капіталу для страхових груп, що діють на міжнародному рівні.

IAIS повинен гарантувати, що страхові компанії приймуть плани переходу до Net-Zero, а також використовувати наукові дані про клімат, що стали, при оцінці можливих наслідків кліматичної кризи.

Лист опублікований напередодні Щорічної конференції у Токіо, яка відбудеться 6-10 листопада.

Раніше Insure Our Future також звернулася з відкритим листом до IAIS, закликаючи активізувати боротьбу зі зміною клімату.

Коментарі