Чи припиняє договір КАСКО свою дію, якщо клієнт пропустив обов’язковий платіж?

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 1 голос, середній: 5,00 з 5.
На що слід звертати увагу, якщо страховий поліс оплачується частинами, що робити, якщо ви пропустили черговий платіж та як поновити своє страхування спеціально для Mind – коментар від Тетяни Щучьєвої – директора страхової компанії «Експрес Страхування», що входить до сім’ї групи компаній УкрАВТО.

Страхові компанії, як правило, дають своїм клієнтам можливість обрати різні варіанти оплати полісів КАСКО. Стандартний спосіб – це оплата відразу всієї суми під час укладання договору. Але як альтернатива цю суму можна розділити на кілька платежів. Тобто, отримати від страховика своєрідну розстрочку з оплатою полісу – двічі на рік, раз на квартал чи щомісяця.

Зазвичай, якщо автовласник обирає опцію розбивки страхових платежів частинами, в договорах КАСКО вказується графік, згідно якого необхідно здійснювати сплату кожної частини.

«В СК «Експрес Страхування» за кожним клієнтом закріплений персональний менеджер, який супроводжує його на всіх етапах дії договору. І в разі, якщо страхувальник обирає розбивку платежів з КАСКО, менеджер обов’язково заздалегідь нагадає йому про необхідність оплати, направляє посилання на оплату (QR-код) або виставляє рахунок. Всю комісію, пов’язану із здійсненням оплати страхового полісу, СК «Експрес Страхування» бере на себе», – розповідає Тетяна Щучьєва, директор страхової компанії «Експрес Страхування».

Однією з найпоширеніших причин несплати чергових платежів є невиконання клієнтами своїх зобов’язань, тобто їх свідомий вибір. «На щастя, відсоток таких випадків в нашій компанії невеликий», – коментує Тетяна Щучьєва.

Але дотримуватись цього графіка принципово. Якщо автовласник не перерахував страховику черговий платіж до конкретної крайньої дати, яка вказана у графіку, або платіж надійшов не в повному обсязі, договір КАСКО припиняє свою дію. Для того, щоб вийти з подібної ситуації із найменшими витратами нервів та часу, необхідно укласти новий договір зі страховиком.

Для цього автовласник має здійснити наступні кроки:

  • звернутись до представника страхової компанії;
  • надати автомобіль на огляд та підписати відповідний Акт огляду;
  • оплатити рахунок, який виставив страховик;
  • завізувати новий договір КАСКО.

Оформити новий поліс можна також у «віддаленому режимі». «Для клієнтів нашої компанії, які перебувають за кордоном, доступна послуга огляду автомобіля, підписання Акту огляду та договору страхування дистанційно, тобто онлайн», – говорить Тетяна Щучьєва.

Коментарі