Дохід від інвестицій китайських страховиків життя падає, що негативно позначається на загальному прибутку

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
У першому кварталі 2024 року чистий прибуток сектора страхування життя Китаю скоротився майже на 20% порівняно з аналогічним періодом минулого року. Це сталося головним чином через зниження прибутковості інвестицій.

Згідно зі звітом Swiss Re Institutte, прибутковість інвестицій китайських страховиків життя в першому кварталі склала 2,16%, що більш ніж на 300 базисних пунктів нижче порівняно з 2020 роком.

Автори звіту порівнюють інвестиційну діяльність китайських страховиків життя зі своїми колегами з Японії. «Щоб підвищити середню прибутковість інвестицій, японські страховики життя переорієнтували свій портфель активів у бік іноземних цінних паперів/…/Однак китайські страховики життя мають більш обмежені закордонні інвестиційні канали та вибір портфеля, що може чинити подальший тиск на прибутковість інвестицій», – йдеться у звіті .

Раніше інтернет ресурс УкрСтрахування повідомляв, що загальний обсяг прибутку 9 компаній страхування життя в Японії збільшився на 35% до 2,1 трлн єн ($13,3 млрд). Прибуток страхових компаній Японії від інвестиційної діяльності компенсує слабше зростання доходів від внутрішнього андеррайтингу у фінансовому 2025 році.

Коментарі