Економічні збитки від наслідків природних катастроф у Китаї оцінюються в $42 млрд

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Зливи, тайфуни, повені, зсуви та інші збуття природного катастрофічного характеру в Китаї завдали $42 млрд. економічної шкоди. Про це повідомило міністерство з надзвичайних ситуацій Китаю.

Повідомляється, що за дев’ять місяців з початку року внаслідок стихійного лиха загинули та зникли безвісти 499 осіб, постраждало понад 89 млн осіб, близько 3 млн було евакуйовано та переселено.

Як повідомляє інтернет ресурс УкрСтрахування, прибережні райони Китаю постраждали від чотирьох потужних тайфунів, що позначилося на посівах рису, сої, кукурудзи у сільськогосподарських районах. На думку ринкових аналітиків, падіння врожайності ще більше вплине на інфляцію в країні.

Нагадаємо, загальна сума застрахованих втрат внаслідок руйнівного тайфуну Доксурі в південно-східних районах Китаю наблизилася до позначки $1 млрд. Тайфун Доксурі (Егай) став найбільш руйнівним у Китаї за всю історію спостережень. Від нього постраждали не лише південно-східні провінції Китаю, а й В’єтнам, Філіппіни та Тайвань. У цих країнах порушено електропостачання, пошкоджено дорожню інфраструктуру, в особливо постраждалих районах було проведено евакуацію місцевих жителів.

Коментарі