СК «Експрес Страхування» підтвердила свою позицію в ТОП-10 страхових компаній України з КАСКО за підсумками 9 місяців 2023 року

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 1 голос, середній: 5,00 з 5.
СК «Експрес Страхування», що входить до сім’ї групи компаній УкрАВТО, підтвердила свою позицію в ТОП-10 страхових компаній України з КАСКО, яку утримує з 2016 року. Про це свідчать результати рейтингу Insurance TOP профільного видання Forinsurer про підсумки роботи страхових компаній України в січні-вересні 2023 року.

За 9 місяців 2023 року обсяг премій Компанії за договорами КАСКО виріс на 64,5% та досяг позначки 444 млн грн. Загалом, за показником «Страхові премії» Компанія додала 4 пункти в рейтингу в порівнянні з минулим роком та посіла 14 місце.

Виплати з КАСКО збільшились на 42,2% та склали 203,2 млн грн. Такий результат відобразився й на рейтингу в цілому: +3 пункти й 13-та сходинка за результатами 9 місяців 2023 року.

Важливо відзначити, що зростання продажів безумовно супроводжується стабільними виплатами – тому за показником «рівень виплат» Компанія також увійшла в ТОП-10, посівши 6-е місце.

Зауважимо, що за даними Національного банку України, кількість страхових компаній, які працювали на ринку ризикового страхування станом на 30.09.23 становила 99 СК. За рік кількість страховиків, які працюють на ринку non-life скоротилась на 27 компаній.

Довідково

ТДВ «Експрес Страхування» засновано у 2008 році за участю лідера українського автомобільного ринку – Корпорації УкрАВТО. Компанія спеціалізується на автомобільному страхуванні. Стабільно висока швидкість врегулювання подій в СК забезпечена оптимальною взаємодією з партнерськими СТО.

СК «Експрес Страхування» входить у число найбільш капіталізованих на страховому ринку та понад 6 років поспіль міцно утримує лідерські позиції в ТОП-10 рейтингу впливового на страховому ринку України журналу Insurance TOP за обсягом страхових премій з КАСКО.

Із квітня 2012 року СК «Експрес Страхування» є асоційованим членом Моторного транспортного страхового бюро України. За підсумками ІІІ кварталу 2023 року Компанія здобула найвищі («зелені») оцінки з ОСЦПВ («автоцивілки») за кожним із трьох ключових показників рейтингу МТСБУ: загальної оцінки діяльності, якості врегулювання збитків та рівня скарг від потерпілих і страхувальників.

Коментарі