СК «Експрес Страхування» збільшило суму відшкодування витрат на евакуатор в програмах КАСКО

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
СК «Експрес Страхування», що входить до складу Корпорації УкрАВТО, збільшило суму відшкодування витрат на евакуатор для своїх клієнтів в договорах страхування КАСКО. Зміни вступають в дію з 15 грудня 2022 року і стосуються як нових, так і діючих договорів.

Зокрема, сума відшкодування за популярними програмами КАСКО «Комфорт», «Преміум» та «Преміум+» зросла до 2 000 грн.

Зауважимо, що Компанія компенсує витрати клієнта на евакуатор за кожним страховим випадком без обмеження за кількістю страхових подій.

Для отримання відшкодування клієнт має разом з заявою про страховий випадок надати Компанії рахунок про сплату послуг евакуатора, заяву на компенсацію та акт виконаних робіт.

«Ми проаналізували середню вартість послуги евакуації, що надають спеціалізовані служби, та збільшили суму компенсації для наших страхувальників. Компенсація витрат на евакуацію відбувається за кожним страховим випадком без обмеження за кількістю страхових подій протягом дії договору КАСКО» – зауважила Директор СК «Експрес Страхування» Тетяна Щучьєва.

Про компанію

ТДВ «Експрес Страхування» засновано у 2008 році за участю лідера українського автомобільного ринку – Корпорації «УкрАВТО». Компанія спеціалізується на автомобільному страхуванні. Стабільно висока швидкість врегулювання подій у Компанії забезпечена оптимальною взаємодією з партнерськими СТО.

За підсумками 9 місяців 2022 року СК «Експрес Страхування» суттєво збільшила свою ліквідність та накопичила грошові кошти для виконання зобов’язань перед клієнтами. Активи зросли на 23,9%, до 607,3 млн грн, з яких високоліквідні активи склали 90,9%. Власний капітал зріс на 89,8%, до 236,5 млн грн, а страхові резерви склали 314,3 млн грн. Фактичний запас платоспроможності Компанії зріс на 89,7%, до 235,9 млн грн, що у 2,5 рази перевищує нормативний показник, встановлений Законом України «Про страхування». Виплати  клієнтам за цей період склали 162,9 млн грн.

Компанія входить у число найбільш капіталізованих на страховому ринку та більше 5 років поспіль міцно утримує лідерські позиції в ТОП-10 різних профільних рейтингів.

Коментарі