Фінансовий регулятор Південної Кореї готує план для популяризації страхування домашніх тварин

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
За перші 6 місяців з початку року страхові компанії Південної Кореї відзначають збільшення попиту на покриття для домашніх тварин, але навіть цей результат суттєво нижчий порівняно з іншими країнами.

За даними ділового видання Korea Times, загальна кількість страхових полісів для домашніх тварин збільшилася на 22% до 88 тисяч. Загальна сума премій, сплачених за цими полісами, склала 21 мільярд ($15,7 млн).

Як повідомляє інтернет-ресурс УкрСтрахування з посиланням на дані Корейського науково-дослідного інституту страхування (KIRI), середній показник застрахованих домашніх тварин у країні становить 1,1%. Це помітно нижче порівняно з 40% у Швеції, 25% у Великій Британії та 2,5% у США. Представники страхового сектора Південної Кореї пояснюють таке відставання низьким рівнем ветеринарного обслуговування та недостатньою поінформованістю серед населення.

Для вирішення цієї проблеми фінансовий регулятор FSC планує заходи щодо розвитку ринку страхування домашніх тварин. Ці ініціативи включають пропаганду реєстрації домашніх тварин, оптимізацію ветеринарних медичних процедур та впровадження електронного виставлення рахунків.

Коментарі