Фінансовий сектор Великої Британії оптимістично оцінює перспективи першого кварталу

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Лише один із десяти топ-менеджерів британського фінансового сектору песимістично оцінює перспективи для бізнесу у першому кварталі 2024 року.

Згідно з опитуванням, проведеним аналітиками KPMG UK, 86% респондентів із банківської сфери та компаній з управління активами найбільш оптимістично оцінюють зростання бізнесу у першому кварталі.

Трохи стриманіше на це опитування реагували представники британського страхового сектора, – 79% вважають, що для бізнесу у першому кварталі можуть перешкодити проблеми з перестрахуванням, інфляцією та ланцюжками постачання.

Інтернет ресурсу УкрСтрахування зі звіту відомо, що 61% респондентів висловилися за позитивний прогноз для економіки Великої Британії у 2024 році, а 56% опитаних вважають, що інфляційний тиск, як і раніше, буде найбільшою проблемою для їхнього бізнесу протягом першого кварталу.

Геополітичними проблемами та ризиками військових та політичних конфліктів стурбовані лише 21% керівників фінансового сектору Велик Британії.

«Хоча на перший погляд лідери здаються менш стурбованими конкретними наслідками геополітичної невизначеності, не можна заперечувати, що вона частково посилює інфляційний тиск та тиск відсоткових ставок. Враховуючи, що відсоткові ставки залишаться високими у спробі впоратися зі стійкою інфляцією, а також додаткову невизначеність, пов’язану з майбутніми виборами у Великій Британії та США, буде цікаво подивитися, як це вплине на впевненість у секторі після першого кварталу», – прокоментував Карім Хаджі, керівник підрозділу фінансових послуг KPMG.

Коментарі