Фінансовий сектор Великої Британії націлений на різноманітність та інклюзивність

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Управління фінансового нагляду Великої Британії (FCA) та Управління пруденційного регулювання (PRA) пропонують заходи для підвищення різноманіття та інклюзиності у фінансовому секторі. Виконання регуляторних рекомендацій дозволить підтримувати робочу культуру, розкривати нових фахівців та допоможе уникнути групового мислення.

«Збільшення різноманітності та інклюзивності в регульованих компаніях, що надають фінансові послуги, може забезпечити краще внутрішнє управління, прийняття рішень та управління ризиками», – йдеться у прес-релізі FCA.

Інтернет ресурсу УкрСтрахування відомо, що запропоновані регуляторами заходи спрямовані на те, щоб збільшення різноманітності та інклюзивності в компаніях призвело до покращення внутрішнього управління, прийняття рішень та управління ризиками.

Генеральний директор FCA Ніхіл Раті сказав: «Для того, щоб фінансові послуги Великої Британії були конкурентоспроможними, а компанії в цій країні добре керувалися та створювали здорове робоче середовище, життєво важливо залучати, утримувати та просувати найкращі таланти».

«Фінансові послуги Великої Британії вже давно стали магнітом для найкращих у своєму класі талантів з усього світу. Підвищення рівня різноманітності всередині фірм може допомогти залучити та розкрити таланти, підтримуючи міжнародну конкурентоспроможність сектору», – продовжив він.

Коментарі