Фінська компанія Zurich Nordic розширюється на страховому ринку країн Балтії

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Регіональний підрозділ швейцарської страхової групи Zurich Nordic оголосив про розширення охоплення страхуванням корпоративних клієнтів в Естонії, Латвії та Литві. Про це інтернет ресурсу УкрСтрахування відомо із заяви Zurich Nordic.

Повідомляється, що філія компанії Zurich Nordic (Фінляндія) пропонуватиме свої послуги зі страхування та зниження ризиків у Балтійському регіоні. Послуги будуть адаптовані до потреб компаній середнього бізнесу у регіоні, а також брокерів, які їх обслуговують.

Спектр страхових послуг Zurich Nordic – нещасні випадки, майнові ризики, морські перевезення, фінансові лінії та інше.

«Ландшафт ризиків стає все більш складним, і ми хочемо, щоб естонські, латвійські та литовські клієнти та страхові брокери відчули, як ми можемо змінити ситуацію, задовольняючи їх потреби, що постійно змінюються», – прокоментував генеральний директор Zurich Nordic Маттіас Фріц.

Нагадаємо, швейцарська страхова група Zurich Insurance стане власником 70% акцій страхового підрозділу Kotak Mahindra Bank за 55,6 млрд. рупій ($671 млн.). Ця угода може стати однією з найбільших на страховому ринку Індії за участю міжнародної компанії.

Коментарі