Fitch Ratings високо оцінило капіталізацію та боргове навантаження страхових груп Південної Кореї

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings опублікувало результати аналітичної оцінки рівня капіталізації та боргового навантаження низки страхових груп Південної Кореї.

Серед тих, кого торкнулася експертна оцінка – CI Guarantee (CIG), Construction Guarantee (CG), Корейський фінансовий кооператив спеціалізованих підрядників (KSCFC) та Сеульська гарантійна страхова компанія (SGI).

Консолідована думка аналітиків Fitch Rating полягає в тому, що ці показники для групи страховиків є дуже сильними, оскільки страховики зберігають достатню силу капіталу з точки зору рейтингів моделі Fitch Prism і коефіцієнтів капіталу, заснованого на ризику (RBC), для підтримки несподіваних гарантійних вимог. .

Раніше інтернет ресурс УкрСтрахування повідомляв, що за підсумками першого півріччя страховий сектор Південної Кореї досяг сукупного чистого прибутку в розмірі 8 трлн ($6 млрд). Більша половина чистого прибутку (57%) посідає сектор non-life страхування, 43% — на страховиків життя.

У галузевих колах Південної Кореї припускають, що зростаюча прибутковість страхового сектора може спричинити тиск з боку фінансового регулятора з метою зниження страхових внесків для підтримки населення.

Коментарі