Глава Allianz Group закликає політичних лідерів виявляти більше сміливості на шляху до Net-Zero

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Саміт з питань клімату (UN Climate Ambition Summit) відбувся 20 вересня у штаб-квартирі ООН у Нью-Йорку. У роботі Саміту взяв участь генеральний директор страхової групи Allianz Олівер Бете.

Виступаючи на Саміті, Олівер Бете представляв Альянс страховиків чистих активів (NZAOA) та страхову групу Allianz як «першопрохідця та виконавця» у глобальних зусиллях боротьби з кліматичною кризою. Він закликав учасників Альянсу Net-Zero оприлюднити «науково обґрунтовані проміжні цілі протягом одного року після приєднання (до Альянсу), щоб зберегти підзвітність перед сьогоднішніми особами, які приймають рішення».

«Наш шлях до Net-Zero буде дуже важким, а трансформація є настільки фундаментальною, що тепер ми повинні поетапно відмовлятися від вугілля. Нині. І нам необхідно різко скоротити видобуток нафти та газу, як це визначено Міжнародною енергетичною агенцією», – сказав Бете.

Інтернет-ресурсу УкрСтрахування також відомо, що глава страхової групи закликав інших страховиків приєднатися до Альянсу Net-Zero. «Нам потрібно від наших політичних лідерів більше сміливості та менше страху. Нам знадобиться більше прагматизму та менше регулювання та бюрократії», – сказав Бете.

Коментарі