Гонконгський перестраховик Peak Re повідомив про рекордний прибуток

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Міжнародна перестрахувальна компанія з Гонконгу Peak Re відзвітувала про результати за перше півріччя, повідомивши про рекордний прибуток у розмірі $160 млн. Цей результат забезпечили високі операційні показники, включаючи виручку від перестрахування у розмірі $750 млн.

Як повідомляє інтернет ресурс УкрСтрахування з посиланням на прес-реліз Peak Re, успіх у першому півріччі став результатом «ефективних дій щодо ребалансування портфеля та оптимізації розподілу капіталу».

Чисті активи Peak Re за перше півріччя 2023 року становили $1,3 млрд, коефіцієнт платоспроможності покращився до 287% проти 261% роком раніше.

«З огляду на сприятливий попутний вітер у вигляді стійкого попиту на перестрахування та більш жорстких цін на P&C, я впевнений, що ми рухаємося до одного з найприбутковіших років в історії компанії», – заявив генеральний директор Peak Re Франц-Йозеф Хан.

Раніше повідомлялося, що паназіатська страхова група FWD Group знову відклала проведення первинного публічного розміщення акцій (IPO) на Гонконзькій фондовій біржі. Це сталося після чергової спроби FWD Group провести лістинг у Гонконгу, але за словами обізнаних джерел, цьому завадила «волатильність ринку, що триває».

Коментарі