Група Allianz зазнала збитків через природні катастрофи, але готова виконати річну ціль з прибутку

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Найбільша страхова група з Німеччини Allianz за підсумками трьох кварталів 2023 року заробила чистий прибуток у розмірі 6,8 млрд. євро, що на 25,5% перевищує аналогічний показник минулого року.

За третій квартал чистий прибуток Allianz знизився на 29,3% до 2,1 млрд євро. Операційний прибуток знизився на 14,6% до 3,5 млрд євро внаслідок понесених збитків за ризиком природних катастроф, обсяг якого для Групи став найвищим за десятиліття.

Як повідомляє інтернет ресурс УкрСтрахування з посиланням на прес-реліз Allianz, сукупний дохід у всіх напрямках бізнесу склав 36,5 млрд євро за третій квартал і 122,1 млрд євро за 9 місяців. Приріст склав 4,5% та 4,7% відповідно.

У Групі підтвердили цільовий показник операційного прибутку на 2023 рік на рівні 14,2 млрд євро плюс-мінус 1 млрд. євро.

«Наша стійкість як компанії відображає відмінні переваги нашого глобального масштабу, диверсифікованого бізнесу, а також рівні довіри та взаємодії, що лідирують у галузі, які ми заслужили з нашими зацікавленими сторонами», – прокоментував генеральний директор Allianz Олівер Бете.

Коментарі