Група Generali вибирає покупців для своїх підрозділів у Туреччині та у Філіппінах

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Італійська страхова група Generali може відмовитися від своїх підрозділів у Туреччині та Філіппінах. Про це повідомляє агентство Bloomberg, посилаючись на власні обізнані джерела.

Повідомляється, що Generali готує до продажу «невеликий стамбульський підрозділ Generali Sigorta AS та Generali Life Assurance Philippines». Кількість претендентів на купівлю цих компаній становить «близько дюжини», хоча не точної «впевненості, що переговори призведуть до угод».

Згідно з Bloomberg, продаж є частиною прагнення Generali оптимізувати свою структуру і зосередитися на основних ринках та сегментах. Головний виконавчий директор Філіпп Донне прагне підвищити прибутковість Групи за рахунок більш прибуткових продуктів.

Раніше інтернет ресурс УкрСтрахування повідомляв, що Generali вивчає можливості для майбутніх стратегічних придбань на ринку страхування, інвестицій та управління активами. У списку потенційних кандидатів на поглинання страхової групи Generali – кілька компаній, включаючи Aviva, UNIQA, NN Group, а також Aegon, Ageas, Baloise Holding, Ergo Group, Mapfre та Vienna Insurance Group.

Джерела, на яких посилається Bloomberg, говорять про готовність Generali укладати угоди вартістю 10 млрд євро і більше, але не більше половини вартості акцій самої Generali. Нагадаємо, ринкова капіталізація італійської Групи становить близько 35 млрд євро.

Коментарі