Група з Німеччини Munich Re підвищила річну ціль з прибутку до 4,5 млрд євро

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Munich Re, страхова та перестрахувальна компанія з Німеччини, повідомила про чистий прибуток у розмірі 1169 млн євро у третьому кварталі 2023 року та 3593 млн євро за перші три квартали. Таким чином, Munich Re третій квартал поспіль досягає чистого прибутку, який вищий за прогноз.

Приріст чистого прибутку у третьому кварталі становив 6%, але порівняно з результатом за 9 місяців минулого року прибуток знизився на 13,8%.

Як повідомляє інтернет ресурс УкрСтрахування з посиланням на прес-реліз Munich Re, преміальний дохід знизився до 14 460 млн євро у третьому кварталі проти 14 643 млн євро роком раніше. За 9 місяців цей показник збільшився до 42 908 млн. євро проти аналогічного періоду минулого року 41 676 млн. грн.

Враховуючи високі проміжні результати, керівництво Munich Re підвищило річну ціль по прибутку до 4,5 млрд євро.

«Видатні ділові показники Munich Re продовжилися в третьому кварталі. На відміну від минулого року, нам допоміг порівняно м’який сезон ураганів у Північній Атлантиці». – прокоментував фінансовий директор Крістоф Юрецька. «Ми впевнені, що перевищимо нашу попередню річну ціль в 4,0 млрд євро і підвищили прогноз до 4,5 млрд євро», – сказав він.

Коментарі