Холдинг HSBC повідомив про покупку китайського бізнесу фінансової групи Citigroup

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Фінансовий холдинг HSBC купує бізнес роздрібного управління капіталом міжнародної фінансової групи Citigroup. Угода зміцнить позиції HSBC на території материкового Китаю, повідомляє агентство Bloomberg.

Згідно з умовами угоди, покупка включає активи та депозити заможних клієнтів у 11 великих містах Китаю на суму близько $3,6 млрд. Інші деталі угоди, зокрема й її вартість, не повідомляється. У заяві HSBC говориться, що закриття угоди очікується у першій половині 2024 року.

«Материковий Китай займає центральне місце в наших амбіціях стати провідним керуючим активами в Азії», – сказав Нуно Матос, головний виконавчий директор з управління добробутом та приватними особами HSBC.

Раніше інтернет-ресурс УкрСтрахування повідомляв, що Citigroup веде переговори про продаж свого підрозділу в Китаї компанії HSBC Holdings. бізнес із управління роздрібним капіталом на суму $4 млрд буде передано на користь міжнародного холдингу HSBC, який прагне наростити свою присутність на материковому Китаї. Зміна власника компанії не вплине на керівництво та чинний персонал, який налічує близько 400 співробітників.

Коментарі