Індійський Axis Bank збільшив свою частку у страховику життя Max Life Insurance

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Рада директорів індійського комерційного банку Axis Bank схвалила рішення про купівлю частки страхового підрозділу Max Financial Services за 3,36 млрд рупій ($4,3 млн).

Про це йдеться у повідомленні банку Axis Bank. Після завершення операції загальна частка Axis у страховій компанії збільшилася з 19,02% до 19,99%.

Після повідомлення про купівлю акції Axis Bank, п’ятого за величиною в Індії, зросли на 2,2 в.п. До складу компаній Axis входять банк, інвестиційний підрозділ Axis Securities та постачальник фінансових послуг Axis Capital.

Інтернет ресурсу УкрСтрахування відомо, що холдингова компанія Max Financial Services, до якої входить Max Life Insurance, займається інвестиційним бізнесом та надає консультаційні послуги з управління.

Два роки тому Axis Bank повідомляв, що має намір збільшити свою частку у страховій компанії з Індії Max Life Insurance до 20%. На той момент частка банку Max Life Insurance становила 12,99%. Про це в інтерв’ю заявив голова страхової компанії: «Наразі банку належить близько 13%, і ми сподіваємось, що протягом наступних 2-3 кварталів вони зможуть збільшити його до 20%».

Коментарі