Інфляція, кібератаки та природні катастрофи – головні фактори стримування HDI Global

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Страхова компанія HDI Global, що входить до групи Talanx, прозвітувала про результати за перше півріччя, повідомивши про збільшення на 9,7% операційного прибутку до 190 млн євро.

Компанія також покращила рентабельність власного капіталу та показник коефіцієнта збитковості. Сукупний коефіцієнт покращився до 93,1% проти 94,1% роком раніше, чистий прибуток компанії склав 49 млн євро, що менше показника в аналогічному періоді минулого року (103 млн євро). У компанії зниження чистого прибутку пояснили збільшенням процентної ставки у резервах на покриття збитків.

Інтернет ресурсу УкрСтрахування з прес-релізу HDI Global відомо про збільшення на 10% доходів від страхування до 4,2 млрд євро.

«Результати було досягнуто у важкі часи. Ось лише деякі з проблем: соціальна інфляція продовжує зростати у вимогах про відповідальність, ми спостерігаємо велику кількість кібератак, що триває, а події NatCat продовжують відбуватися зі значною частотою по всьому світу», – прокоментував генеральний директор HDI Global.

Коментарі