Інструмент для моніторингу кліматичних ризиків розробив страховий брокер Aon

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Міжнародний страховий та перестрахувальний брокер Aon пропонує для використання спеціальний моніторинговий інструмент для кліматичних ризиків.

За допомогою Climate Risk Monitor клієнти Aon зможуть аналізувати схильність до кліматичних ризиків, таких як посуха, дощові зливи, заморозки, лісові пожежі та аномальна спека.

Інтернет ресурсу УкрСтрахування з повідомлення Aon відомо, що інноваційний інструмент використовує різні сценарії зміни клімату та надає діагностичні звіти про вплив на окремі активи та бізнес-портфелі, а також надає географічну візуалізацію.

«Важливість цього результату виходить за рамки управління фізичними ризиками: краще розуміння кліматичних впливів також може допомогти в прийнятті рішень у галузі людського капіталу, що стосуються здоров’я та талантів», – прокоментувала Ліз Хендерсон, глобальний керівник відділу консультування з кліматичних ризиків Aon.

За допомогою Climate Risk Monitor компанії зможуть розкривати інформацію про клімат, а страхові компанії більш ефективно визначатиме ціни перестрахування з урахуванням кліматичного ризику.

Коментарі