Інвестиції для відновлення України будуть підтримані міжнародною страховою програмою на $350 млн

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Міжнародний страховий та перестрахувальний брокер Aon оголосив про першу страхову програму вартістю $350 млн, яка буде реалізована за участю DFC, фінансової корпорації розвитку США для нарощування страхового потенціалу та капітальних інвестицій у відновлення економіки України.

Про це інтернет ресурсу УкрСтрахування відомо з прес-релізу Aon.

«Капітал не піде туди, де він не захищений, і ця безпрецедентна програма спільно з Міжнародною фінансовою корпорацією розвитку США покликана розблокувати та прискорити інвестиції в Україну в той час, коли потреба в них найгостріша», – заявив Ерік Андерсен, президент Aon, на Конференції з відновлення України у Берліні.

Згідно з прес-релізом Aon, DFC виступатиме як перестраховик для страхових компаній, які випускають поліси в Україні, і використовуватиме свій баланс для прийняття на себе перестрахувального ризику, пов’язаного з війною.

«Приватний сектор має вирішальне значення для відновлення України, і ми використовуємо наші унікальні інструменти, особливо страхування політичних ризиків, щоб зміцнити довіру інвесторів до України в цей критичний момент», – заявив генеральний директор DFC Скот Натан на конференції з відновлення України.

Коментарі