Канадська SunLife звітувала про результати за третій квартал та зниження прибутку

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Провідний страховик життя в Канаді Sun Life Financial завершив третій квартал 2023 з базовим прибутком $930 млн проти $949 млн в аналогічному періоді минулого року. Зниження показника становило 2%.

Як повідомляє інтернет ресурс УкрСтрахування з посиланням на прес-реліз Sun Life, прибуток скоротився внаслідок «проблем на ринку США та скорочення продажів особистого медичного страхування». Згідно зі звітом Sun Life, зниження преміального доходу в секторі медичного страхування у США становило 19%.

«Sun Life досягла хороших результатів, і ми продовжуємо отримувати вигоду з нашого диверсифікованого бізнесу», – прокоментував президент і генеральний директор Кевін Стрейн.

Раніше Sun Life Financial повідомила про завершення угоди щодо продажу свого страхового бізнесу у Великобританії. Згідно з прес-релізом Sun Life, завершено продаж Sun Life UK в Phoenix Group, яка є найбільшим у Великій Британії довгостроковим ощадним та пенсійним бізнесом з більш ніж 12 млн клієнтів та активами у розмірі 260 млрд фунтів стерлінгів під управлінням.

Коментарі