Керівництво японської Sompo причетне до скандалу зі страховим шахрайством автодилера Bigmotor

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Японська страхова компанія Sompo Japan Insurance підтримувала співпрацю з автомобільним дилером Bigmotor, незважаючи на інформацію про можливі порушення при оформленні страхових претензій.

Як повідомляє японське ділове видання Nippon, голова Sompo Japan Insurance Гіїчі Сіракава виступав за відновлення ділових відносин з Bigmotor, попри пропозицію інших керівників страховика провести внутрішнє розслідування щодо можливих порушень щодо страхових претензій.

«Проте Сіракава та деякі інші керівники висловили стурбованість тим, що додаткове розслідування може негативно вплинути на відносини Sompo Japan з дилером автомобілів, що сприяло збільшенню числа власників полісів автострахування страховика», – йдеться в повідомленні Nippon.

Інтернет ресурсу УкрСтрахування відомо, що до кінця місяця страхова компанія Sompo має надати докладний звіт Агентству фінансових послуг Японії про свої дії при оформленні страховки для клієнтів Bigmotor.

Нагадаємо, Агентство фінансових послуг (FSA) Японії вимагало від страхових компаній, які підозрюються в причетності до шахрайських дій автомобільного дилера Bigmotor, подати звіти про страхову діяльність та структуру власності.

Коментарі