Китайський забудовник Evergrande не здатний провести реструктуризацію боргу

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Голову найбільшого китайського забудовника China Evergrande Group поміщено під нагляд поліції, оскільки процес реструктуризації боргу Evergrande зазнає невдачі.

Про це інтернет-ресурсу УкрСтрахування відомо з повідомлення агентства Bloomberg. «Невдачі в плані реструктуризації останніми днями розбурхали фінансові ринки та підвищили ризик ліквідації», – йдеться у повідомленні Bloomberg.

Evergrande знаходиться в центрі багаторічної кризи у сфері китайської нерухомості, що негативно позначається на економіці країни. Згідно з заявою Evergrande, компанія не змогла виконати нормативних вимог для випуску нових облігацій – ключового компонента реструктуризації боргу.

Раніше інтернет ресурс УкрСтрахування повідомляв, що китайський фінансовий регулятор NAFR оголосив про передачу активів та зобов’язань страховій компанії Evergrande Life Assurance державному страховику Haigang Life Insurance. Це рішення ухвалене на тлі кризи у сфері нерухомості та провідної ролі в ньому Evergrande, яка є материнською для страховика Evergrande Life Assurance.

Коментарі