Кліматичні зобов’язання Tokio Marine вимагають уточнення: Insure Our Future

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Кліматичні зобов’язання страхової холдингової компанії Tokio Marine, про які було заявлено минулого тижня, є недостатньо амбітними та потребують уточнення. Так, у неурядовій організації Insure Our Future прокоментували заяву Tokio Marine.

«Ми вітаємо цей перший крок Tokio Marine щодо покращення своєї кліматичної політики, але очікуємо від них більшого. Такі компанії, як Tokio Marine, мають право домагатися чистішого та безпечнішого світу для наступного покоління, і вони повинні виключити страхування шкідливих проектів з видобутку викопного палива, таких як Східноафриканський нафтопровід. Організації громадянського суспільства продовжуватимуть чинити тиск доти, доки Tokio Marine не виключить проект», – прокоментували в Insure Our Future.

Раніше інтернет ресурс УкрСтрахування повідомляв про намір Tokio Marine Holding переглянути кліматичну політику для своїх дочірніх підрозділів, щоб виконати мету вуглецевої нейтральності до 2050 року та скоротити викиди парникових газів в андеррайтингу та інвестиційному портфелі.

Коментарі