
У прес-релізі Aegon говориться, що операційний прибуток склав 845 млн євро, що на 19% більше, ніж у першій половині 2024 року. Цей результат відображає покращення показників Aegon на страховому ринку США.
Інтернет ресурсу УкрСтрахування відомо, що керівництво Aegon розглядає можливість перенесення головного офісу компанії в США, оскільки цей ринок, на який припадає близько 70% операцій компанії, є ключовим фактором стратегії та довгострокового зростання.
«Очікується, що перенесення юридичної адреси та головного офісу Aegon у Сполучені Штати спростить корпоративну структуру Aegon, оскільки це приведе її юридичну адресу, податкове резидентство, стандарти бухгалтерського обліку та нормативну базу у відповідність до географії, в якій вона здійснює більшу частину своєї діяльності», – заявив генеральний директор Aegon Лард Фрізе.
Коментарі