Компанія RLI Insurance зазнала $66 млн збитків від лісової пожежі на острові Мауї

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Збитки від масштабної лісової пожежі на гавайському острові Мауї обійшлися страховій компанії зі США RLI Insurance $66 млн. Разом з тим, ця подія не мала серйозного негативного ефекту на результати операційної діяльності страховика в третьому кварталі 2023 року, але знизила коефіцієнт збитковості компанії.

«Вплив цієї події додав 17 пунктів до сукупного коефіцієнта за квартал», – сказав фінансовий директор Тодд Брайант під час звіту страхової компанії про прибутки та збитки за третій квартал 2023 року. За його словами, завдані збитки не перевищили прогнозований обсяг і відповідають нижньому вартісному показнику.

Головний операційний директор компанії Дженніфер Клобнак продовжила: «Я думаю, що це була дивна подія. Якщо ви поговорите з нашими місцевими співробітниками зі страхування та врегулювання претензій на Гаваях, вони скажуть, що ніколи не бачили нічого подібного на острові. Вони були там досить давно. Це була досить тяжка подія».

Раніше інтернет ресурс УкрСтрахування повідомляв, що застраховані збитки від масштабних лісових пожеж на гавайському острові Мауї чинитиме серйозний тиск на страховиків, які мають високу концентрацію бізнесу на Гаваях.

Аналітична компанія Moody’s Investors Service оцінила застраховані збитки від масштабної пожежі на гавайському острові Мауї $1 млрд.

Коментарі