Компанія з Нідерландів Aegon до кінця року викупить власні акції на 200 млн євро

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Страхова компанія з Нідерландів Aegon оголосила про початок програми зворотного викупу акцій на загальну суму 200 млн євро. Програма зворотного викупу акцій триватиме до 13 грудня 2024 року.

«Звичайні акції буде викуплено за максимальною середньою ціною середньозважених за обсягом щоденних цін протягом періоду зворотного викупу. Aegon має намір анулювати ці акції. Програму зворотного викупу акцій буде реалізовано відповідно до Регламенту ЄС про зловживання на ринку», – йдеться у прес-релізі Aegon.

Найбільший акціонер страховика Vereniging Aegon братиме участь у програмі зворотного викупу акцій пропорційно своїй частці 18,4%. Передбачається викуп акцій на суму 37 млн ​​євро.

Раніше інтернет ресурс УкрСтрахування повідомляв, що компанія Aegon запланувала програму викупу акцій на суму 200 млн євро, завершення якої очікується до кінця року. Згідно з прес-релізом Aegon, у першому кварталі накопичено оборотний капітал на суму 256 млн євро. Цей результат свідчить про досягнення прогнозного показника оборотного капіталу на весь 2024 рік у розмірі близько 1,1 млрд. євро.

Коментарі