Кредитори скандального стартапу Vesttoo наполягають на ліквідації компанії

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Кредитори ізраїльського стартапу Vesttoo виступають за ліквідацію компанії, звинувачуючи її в шахрайстві під час оформлення заставних зобов’язань. Комітет кредиторів Vesttoo заявив, що кошти компанії, що залишилися, повинні бути збережені для судових розглядів проти колишніх корпоративних інсайдерів та інших сторін, причетних до ймовірного шахрайства.

Як раніше повідомляв інтернет ресурсу УкрСтрахування, представники Vesttoo наполягають на проведенні реструктуризації та застосуванні процедури відповідно до глави 11 Кодексу США про банкрутство. У заяві Vesttoo говориться, що «незважаючи на ці розгляди, рада директорів не планує ліквідувати компанію, але має намір стати сильнішим партнером у найближчі роки».

Згідно з інформацією Bloomberg, до складу комітету кредиторів Vesttoo входять страхові компанії та страховий андеррайтер. Комітет вважає, що будь-який продаж активів Vesttoo «у кращому разі обмежений» і що потенційні судові позови є єдиними значущими активами, які залишила Vesttoo для компенсації кредиторам.

Нагадаємо, Vesttoo опинився в центрі скандалу у зв’язку з ймовірним шахрайством під час надання застави при передачі страхових ризиків. Сума підроблених акредитивів (LOC), оформлених на платформі Vesttoo, оцінюється у $4 млрд.

Коментарі