Лісові пожежі в Європі завдали економічної шкоди на 4,1 млрд євро

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Сукупні економічні збитки від лісових пожеж у Європі оцінюються в 4,1 млрд євро. Загальна площа лісових пожеж у низці європейських країн становила 400 тисяч гектарів. Найбільше постраждала від масштабних лісових пожеж Греція, де економічні збитки оцінюються в 1,66 млрд євро.

Нагадаємо, сильні пожежі у Греції змушують проводити масову евакуацію із постраждалих районів не лише місцевих жителів, а й туристів. Це, в свою чергу, призвело до зміни всієї туристичної логістики – від бронювання авіарейсів, скасування заходів до оплати за проживання в готелі.

Інтернет ресурсу УкрСтрахування відомо, що в Іспанії площа лісових пожеж цього літа склала понад 84 тисячі гектарів, вартість збитків оцінюється в 871 млн євро. Від лісових пожеж також постраждали Італія та Португалія.

«Екстремальні погодні умови – все більш часті явища в нашому потеплінні клімату – мають серйозний вплив на здоров’я людини, екосистеми, економіку, сільське господарство, енергетику та водопостачання», – заявив Петер Таалас, генеральний секретар Всесвітньої метеорологічної організації. «Це підкреслює зростаючу актуальність якнайшвидшого і глибшого скорочення викидів парникових газів».

Коментарі