Лісові пожежі в Канаді неминуче впливають на зростання цін у майновому страхуванні

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Після найактивнішого сезону лісових пожеж страхові аналітики висловлюють думку про неминуче зростання цін на страхування житлової нерухомості до 15%.

«Ці лісові пожежі можуть вплинути на вартість нерухомості, поведінку покупців та загальну динаміку ринку житла», – сказав в інтерв’ю канадському виданню Toronto Sun аналітик Уолтер Мелансон. На його думку, слід очікувати зміни страхового ландшафту в секторі майнового страхування, оскільки страховики намагатимуться компенсувати ризики, що зросли.

«Нещодавня хвиля лісових пожеж висунула на передній план екологічні проблеми та оголила складні проблеми, які поширюються на житло, ціни, участь уряду, витрати на страхування та інтереси інвесторів», – сказав аналітик.

Раніше інтернет ресурс УкрСтрахування повідомляв, що страхові збитки, пов’язані з лісовими пожежами, у третьому кварталі становитимуть від $700 млн до $1,5 млрд, але ці збитки будуть керовані для страховиків.

За оцінками DBRS Morningstar, сукупні збитки від лісових пожеж цього року перевищують середні аналогічні показники за попередні роки.

Коментарі