Lloyd’s та Moody’s спільно розроблять інструмент оцінки викидів СО2 в андеррайтингу та інвестиціях

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Страховий ринок Лондонський Lloyd’s уклав партнерську угоду з аналітичною компанією Moody’s Analytics, щоб забезпечити агентів, що управляють, інструментом оцінки рівня викидів СО2 на відповідність нормативним вимогам. Це стосується андеррайтингових та інвестиційних проектів.

Про це інтернет ресурсу УкрСтрахування відомо з прес-релізу Lloyd’s, в якому йдеться, що Lloyd’s і Moody’s розроблять рішення, спрямоване на точну оцінку викидів категорії 3, визначеної 15-ю категорією Протоколу з парникових газів, що стосується андеррайтингу та інвестицій.

Використовуючи стандарти фінансової звітності з викидів вуглецю (PCAF) як відправну точку для вимірювань, ця система допоможе забезпечити чітке розкриття інформації про викиди вуглецю для ринку Lloyd’s, що приведе звітність у відповідність до галузевих стандартів.

«Нова співпраця з Moody’s є важливим кроком на шляху до забезпечення переходу. Надійний процес виміру викидів дозволить нам виконати наші нормативні вимоги до звітності, одночасно підвищуючи прозорість на ринку Lloyd’s. Moody’s має великий досвід у цій галузі і має гарні можливості допомогти нам у досягненні цієї мети», – прокоментувала Ребека Клемент з Lloyd’s.

Коментарі