Майже пів мільйона гривень виплатила СГ «ТАС» за договором страхування майна

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Страховая группа ТАС логотип
Чергову велику виплату наприкінці минулого року здійснила Страхова група «ТАС» – цього разу за договором страхування майна юридичних осіб: майже пів мільйона гривень було виплачено банківський установі, з банкомату якої було викрадено гроші.

Інцидент стався в Черкасах. Інкасатори банку виявили, що один з банкоматів їх мережі піддався нападу: зловмисники розламали його та викрали частину готівкових грошей, що були там.

За фактом розбійного нападу та крадіжки зі зламом поліцією було порушено кримінальну справу. В свою чергу, Страхова група «ТАС», де застраховано нерухоме майно, устаткування та технологічне обладнання банку, визнала страховий випадок та в рамках своїх зобов’язань за укладеним договором страхування врегулювала, виплативши відповідне відшкодування за ризиком «Протиправні дії третіх осіб». Сума виплати склала 491020 грн.

Нагадаємо, за умовами договору страхування майна юридичних осіб Страхова група «ТАС» приймає на страхування нерухоме майно, земельні ділянки, конструкції будівель, споруд та приміщень разом з оздобленням та скляними елементами, цілісні майнові комплекси, а також рухоме майно – виробниче та торгове обладнання, побутову та офісну техніку, товарні запаси, меблі тощо.

Майно можна застрахувати від широкого переліку страхових ризиків: пожежі, удару блискавки, вибуху, стихійних явищ, підтоплення, транспортних ризиків, протиправних дій третіх осіб, впливу води, бою скла тощо.

Серед переваг укладення договору страхування майна з СГ «ТАС» варто зазначити широку продуктову лінійку, що включає в себе великий перелік різноманітних програм страхування, розрахованих на всі сегменти власників майна, можливість комплексного страхування, гнучку тарифну політику, індивідуальний підбір оптимальних умов страхування для кожного клієнта, відшкодування страховиком додаткових витрат,  пов’язаних з настанням страхового випадку, тощо.

Коментарі