Меморандум між MIGA та експортно-кредитним агентством Польщі передбачає співпрацю у страхуванні інвестицій в Україну

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Багатостороннє агентство з інвестиційних гарантій Групи Світового банку (MIGA) підписало меморандум про взаєморозуміння з експортно-кредитним агентством Польщі (KUKE) для підтримки та стимулювання торгівлі та прямих інвестицій польських компаній в Україну.

Інтернет ресурсу УкрСтрахування відомо, що меморандум, підписання якого відбулося під час берлінської Конференції з відновлення України 11 червня 2024 року, також передбачає співпрацю у страхуванні та перестрахування.

«Ця угода відображає сильне бажання Польщі підтримати відновлення України та стратегію MIGA щодо партнерства зі страховиками державного сектору з огляду на відсутність приватного ринку страхування від військових ризиків», – йдеться у прес-релізі MIGA.

MIGA також вивчає можливість перестрахування підтримки українських проектів з іншими європейськими експортно-кредитними агентствами. Агентство співпрацює з урядом України, партнерами з розвитку та міжнародною інвестиційною спільнотою, зацікавленою у зниженні ризиків та розумінні ринку.

Раніше повідомлялося, що міжнародний страховий та перестрахувальний брокер Aon оголосив про першу страхову програму вартістю $350 млн, яка буде реалізована за участю DFC, фінансової корпорації розвитку США, для нарощування страхового потенціалу та капітальних інвестицій у відновлення економіки України.

Коментарі