Міжнародний союз морського страхування (IUMI) заявив про неготовність страхування постачання зерна

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Сьогодні Міжнародна спілка морського страхування (IUMI) представила свій аналіз останніх тенденцій ринку морського страхування на своїй щорічній конференції в шотландському Единбурзі.

Виступаючи на конференції, президент IUMI Фредерік Денефль сказав, що морські страховики, як і раніше, не готові забезпечувати страхування постачання зерна через «відмову від продовження Чорноморської зернової угоди та ескалації російських атак на експорт української сільськогосподарської продукції».

Нагадаємо, IUMI є асоціацією для захисту та просування інтересів страховиків у морському та всіх видах транспортного страхування. В даний час IUMI представляє 42 національні та морські асоціації страхування та перестрахування.

Раніше інтернет ресурс УкрСтрахування повідомляв, що у разі продовження зернової угоди страховий ринок Лондонський Lloyd’s укладе нову угоду на страхове покриття постачання українського зерна із чорноморських портів.

Нагадаємо, угода між банками та міжнародними страховими групами за участю відповідних міністерств України «активно обговорюється та опрацьовується».

Коментарі