Міжнародний страховий брокер Aon розширює присутність на ринку Індії

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Міжнародний страховий та перестрахувальний брокер Aon оголосив про купівлю комплексної брокерської компанії з Індії Global Insurance Brokers. Після погодження з регуляторами угода вважатиметься завершеною. Про вартість угоди не повідомляється, але відомо, що після завершення угоди індійський брокер перейде на бренд та операційну модель Aon.

«Global Insurance Brokers поділяє спільні цінності з Aon, і об’єднавшись разом, ми зможемо краще просувати інновації, розвивати таланти та пропонувати покращені рішення, які допоможуть компаніям в Індії зростати та захищати свій бізнес», – прокоментував Прабод Таккер, засновник та голова Global Insurance Brokers .

Aon очікує, що угода розширить її існуючі можливості на ринках комерційного ризику, охорони здоров’я та перестрахування, а також зробить фірму провідним консультантом із ризиків у країні.

Раніше інтернет ресурс УкрСтрахування повідомляв, що в Індії планується запуск онлайн-платформи Bima Sugam для мешканців віддалених та сільських районів. Bima Sugam стане своєрідним інтернет-магазином страхування, за допомогою якого можна купити страховий поліс, отримати консультацію фахівця, заявити про страховий випадок та оформити страхову претензію.

Коментарі