Moody’s оцінило негативний ефект від скандалу із шахрайськими претензіями для японських страховиків

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Міжнародне рейтингове агентство Moody’s оцінило вплив на кредитоспроможність японських страховиків на результати розслідування скандалу з необґрунтованими страховими претензіями для Bigmotor.

Згідно з звітом Moody’s, розслідування Агентства фінансових послуг (FSA) Японії з приводу цінової змови при ремонті автомобілів японських компаній зі страхування майна та від нещасних випадків, включаючи Sompo Japan Insurance, може посилити зростаючі соціальні та управлінські ризики найбільшого страховика.

«Незважаючи на те, що прямий негативний фінансовий вплив у короткостроковій перспективі невеликий, ESG-ризики, що ростуть, ймовірно, вплинуть на прибутковість Sompo Japan Insurance (SJ) у середньостроковій перспективі. Наприклад, соціальний тиск може обмежити здатність SJ підвищити ставки страхових внесків для підвищення прибутковості», – прокоментував старший аналітик Moody’s Japan Соітіро Макімото.

Раніше інтернет ресурс УкрСтрахування повідомляв, що генеральний директор японської страхової компанії Sompo Japan Insurance залишить свою посаду після скандалу, пов’язаного з шахрайством при оформленні страхових претензій.

Коментарі