МТСБУ нагадує: ціна «Зеленої карти» єдина для всіх страхових компаній України

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Моторне (транспортне) страхове бюро України звернулося до автомобілістів із попередженням про можливі махінації під час оформлення міжнародного страхування «Зелена карта».

Згідно з прес-релізом МТСБУ, фальшиві сертифікати «Зелена карта» пропонуються за заниженою ціною або з великими знижками. Як правило, подібні пропозиції розміщуються на інтернет-майданчиках для залучення потенційних покупців міжнародного автострахування.

«МТСБУ нагадує, що вартість договорів міжнародного страхування «Зелена карта» встановлюється законодавчо та є єдиною для всіх страхових компаній України. Надмірна спекуляція ціною може свідчити про ненадійність страховика, а виданий сертифікат може бути фальшивим», – йдеться у заяві МТСБУ.

МТСБУ також нагадала, що страховий сертифікат «Зелена карта» видається в Україні лише страховими компаніями – повними членами МТСБУ. Таких страховиків на сьогоднішній день налічується 11 компаній.

Раніше інтернет ресурс УкрСтрахування повідомляв про шахрайство під час оформлення міжнародного обов’язкового автострахування.

Коментарі