МТСБУ та галузеві об’єднання страховиків уклали Меморандум про партнерство

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Моторне (транспортне) страхове бюро України уклало Меморандум про партнерство з галузевими об’єднаннями страховиків – Національною Асоціацією страховиків України (НАСУ), Асоціацією Страховий бізнес (АСБ) та Лігою страхових організацій України (ЛСОУ).

Як повідомляє інтернет ресурс УкрСтрахування з посиланням на прес-реліз МТСБУ, підписанти Меморандуму домовилися про реалізацію спільної політики у сфері ОСЦПВ та співробітництва з низки напрямків, включаючи реформування галузі та взаємовідносин між учасниками ринку обов’язкового страхування.

Крім цього, документом передбачається спільні зусилля для підвищення фінансової грамотності учасників дорожнього руху, обмін досвідом та знаннями у сфері обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності, організація спільних, у тому числі публічних, заходів щодо обговорення актуальних питань застосування галузевого законодавства.

За словами генерального директора МТСБУ Олександра Берназюка, об’єднання зусиль «має особливе значення зараз, коли очікується ухвалення нової редакції закону «Про ОСЦПВ», і необхідно буде діяти злагоджено для швидкого та ефективного запровадження законодавчих новацій».

Коментарі