Munich Re посідає перше місце у рейтингу глобальних перестраховиків від AM Best

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
У глобальному рейтингу світових перестрахувальників перше місце посіла перестрахувальна компанія з Німеччини Munich Re, відтіснивши швейцарську Swiss Re на друге місце.

Про це інтернет ресурсу УкрСтрахування відомо з нового звіту міжнародного рейтингового агентства AM Best. На цих двох перестраховиків припадає приблизно 25% від усього обсягу преміального доходу 3 перестрахування за 2022 рік.

Звіт «50 найбільших перестрахувальників світу» є частиною огляду AM Best світової індустрії перестрахування напередодні щорічного форуму перестрахувальників у Монте-Карло.

Загальний обсяг валових премій із перестрахування у 2022 році, виписаних 50-ма найбільшими перестрахувальниками, збільшився на 2,6% до $363,6 млрд. «Для багатьох перестрахувальників зростання премій було зумовлене насамперед сильним підвищенням ставок, а не зростанням ризиків», – Сказав Крістофер Пеннінгс, фінансовий аналітик AM Best.

Топ-10 світових перестраховиків, окрім Munich Re та Swiss Re, складають Hannover Rück, Canada Life Re, Berkshire Hathaway, SCOR, Lloyds, China Reinsurance Group, Reinsurance Group of America та Everest Re.

Коментарі