Найбільш збитковою подією катастрофічного характеру став землетрус на японському півострові Ното

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Аналітична компанія CRESTA випустила звіт про події природного катастрофічного характеру, застраховані збитки від яких перевищили $1 млрд. До переліку таких подій не включено тих, що сталися за межами США.

Як з’ясував інтернет ресурс УкрСтрахування, за перші 6 місяців 2024 року зареєстровано 4 великі природні катастрофи, найбільш збитковою з яких став землетрус на японському півострові Ното у січні цього року. Прогнозні застраховані збитки від цих подій становитимуть $8,5 млрд.

«У першій половині 2024 року спостерігалася середня активність зі збитків від катастроф у поєднанні з переглядом у бік підвищення. Це зростання застрахованих збитків за певний час демонструє важливість нашого підходу до перегляду показників збитків максимум до трьох років після події», – прокоментував Маттіас Сенгер, представник CRESTA CLIX.

Протягом другого кварталу сталися такі катастрофи, як повінь у Дубаї, град у префектурі Хего (Японія), а також повені на півдні Німеччини.

Нагадаємо, найбільш руйнівною подією природного катастрофічного характеру за межами США у 2023 році став землетрус у Туреччині та Сирії, застраховані збитки внаслідок цієї події досягли $5,8 млрд.

Коментарі