Наслідки тайфуну Доксурі помірно вплинуть на страховиків Китаю

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Зливи та повінь у деяких районах материкового Китаю, викликані тайфуном Доксурі, завдадуть «помірного удару» по страховому сектору країни.

Такий висновок зробили автори аналітичного звіту S&P Global Ratings, оцінивши вплив наслідків тайфуну Доксурі на сектор майнового та страхування від нещасного випадку Китаю.

Інтернет-ресурсу УкрСтрахування відомо, що S&P Global Ratings прогнозує зростання попиту в Китаї на страхове покриття ризику природних катастроф, оскільки недавній тайфун став найсильнішим за 140 років.

У звіті йдеться, що через те, що екстремальні погодні явища стають дедалі частішими, китайські страховики P&C змушені більш ретельно вибирати перестрахувальний захист. S&P очікує більш тісної співпраці між місцевими органами влади та страховим сектором, щоб забезпечити захист мешканців та їх активів.

Нагадаємо, китайський регулятор звернувся до учасників банківського та страхового ринку із закликом надавати допомогу у відновленні компаній, які постраждали від повеней та інших стихійних лих.

Коментарі