НБУ дозволив страховикам із російськими бенефіціарними власниками виплачувати страхове відшкодування

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Страхові компанії, кінцевими бенефіціарними власниками яких є резиденти росії або Білорусі, починаючи з 2 вересня, зможуть здійснювати страхові виплати (відшкодування) за договорами страхування.

Про це інтернет ресурсу УкрСтрахування відомо з прес-релізу Національного банку України, в якому йдеться про розширення переліку винятків для раніше введених обмежень щодо страховиків, кінцевими бенефіціарними власниками яких є резиденти росії або Білорусі.

У прес-релізі також йдеться про те, що з початком повномасштабного вторгнення росії в Україну такі компанії втратили право укладати нові або збільшувати зобов’язання за чинними договорами страхування.

Послаблення обмежень стосується лише «виконання цими страховиками зобов’язань за договорами страхування, укладеними до дати набрання чинності рішенням НБУ про тимчасове призупинення ліцензій на провадження діяльності у сфері страхування». Інші обмеження щодо видаткових операцій страхових компаній, кінцевими бенефіціарними власниками яких є резиденти росії чи Білорусі, зберігаються.

Згідно з НБУ, рішення ухвалене з метою забезпечення виконання страховими компаніями зобов’язань перед клієнтами.

Коментарі