НБУ оголосив публічне обговорення проекту Положення про особливості укладання договорів страхування

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Протягом найближчого місяця Національний банк України приймає зауваження та пропозиції у рамках публічного обговорення проекту Положення про особливості укладання договорів страхування із споживачами.

Згідно з прес-релізом НБУ, проект Положення передбачає заходи щодо запобігання порушенням страховиками прав і свобод споживачів.

«Оновлені вимоги до договорів передбачають включення до договорів страхування інформації для сплати страхової премії, отримання страхового відшкодування, подання звернень та забезпечать правову визначеність застосування електронного підпису уповноваженою особою страховика чи страхового посередника». – йдеться у прес-релізі НБУ.

Пропонується ряд додаткових вимог до форми та змісту договорів страхування, а саме: перелік інформації, включаючи клас страхування, перелік положень, які не повинні утримуватись у договорі страхування, вимоги до термінології, порядок надання споживачеві контракту страхування, а також вимоги до форми та змісту договорів в електронному вигляді.

Раніше інтернет ресурс УкрСтрахування повідомляв про початок громадського обговорення вимог щодо розкриття інформації про стандартний страховий продукт на веб-сайтах страхових компаній та посередників.

Коментарі