НБУ виключив із Державного реєстру трьох страховиків, ще одна компанія готується залишити ринок

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Національний банк України анулював ліцензії на провадження господарської діяльності з надання страхових послуг, видані страховим компаніям «Опіка», «Інтер-Плюс» та «Фенікс». Компанії також виключено із Державного реєстру фінансових установ України.

Раніше Національний банк надав трьом страховикам дозвіл на вихід із ринку шляхом виконання страхових портфелів та погодив цим страховикам плани виходу з ринку шляхом виконання страхових портфелів.

Рішення ухвалене на засіданні Комітету з нагляду та регулювання діяльності ринків небанківських фінансових послуг ухвалив 21 червня 2024 року.

Інтернет ресурсу УкрСтрахування з прес-релізу НБУ також відомо, що страхова компанія «Рідна» отримала дозвіл на вихід з ринку шляхом виконання страхового портфеля та погодила план виходу з ринку.

«Після завершення процедури виходу з ринку шляхом виконання страхового портфеля страховик зобов’язаний звернутися до Національного банку із заявою про анулювання ліцензій на провадження страхової діяльності», – йдеться у прес-релізі НБУ.

Коментарі