НБУ запропонував для обговорення проект регуляторних змін у зв’язку із ухваленням Закону України «Про страхування»

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Національний банк України запропонував для публічного обговорення проект змін деяких нормативно-правових актів НБУ щодо уточнення підходів до регулювання ринку небанківських фінансових послуг.

Як повідомляє інтернет ресурс УкрСтрахування з посиланням на прес-реліз НБУ, запропоновані проектом зміни враховують численні запити страховиків щодо організації роботи та застосування положень у перехідний період після набрання чинності Законом України «Про страхування».

У запропонованому для обговорення документі містяться особливості подання першого плану діяльності страховика до 30 червня 2024 року, умови незастосування заходів впливу Національним банком до страховиків, додаткова підстава для відмови у включенні до Державного реєстру страхових та перестрахувальних брокерів у разі виявлення інформації про зв’язки керівника/власника брокера з російською федерацією та низку інших положень.

Обговорення пропонованого проекту триватиме до 20 червня 2024 року.

Нагадаємо, Верховна Рада України ухвалила Закон «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (ОСЦПВ)» у другому читанні та в цілому.

Коментарі