НБУ запустив освітню онлайн-платформу «Гаразд» для підвищення фінансової грамотності

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Національний банк України оголосив про запуск онлайн-платформи фінансової грамотності «Гаразд», за допомогою якої можна отримати рівень фінансових знань, достатній для ухвалення відповідальних рішень щодо персональних фінансів.

«Наша мета – зробити українців готовими до різних фінансових викликів, навчити їх бути фінансово стійкими. Це також внесок Національного банку в економічне зростання, адже фінансова грамотність – це запорука фінансового добробуту населення та важлива передумова фінансової стабільності», – прокоментував Глава НБУ Андрій Пишний.

За його словами, онлайн-платформа «Гаразд» є доступним інструментом навчання фінансової грамотності, яким скористаються педагоги, щоб вивчати фінансову грамотність і молодь, і досвідченіші покоління.

Як повідомляє інтернет-ресурс УкрСтрахування, на платформі «Гаразд» є спеціальний розділ, присвячений страхуванню. Користувачі можуть отримати детальну інформацію про види страхування, учасників страхового ринку, особливості при укладанні договору страхування, а також пройти тест на фінансову грамотність.

Освітній веб-сайт «Гаразд» створений НБУ за підтримки Міжнародної фінансової корпорації (IFC).

Коментарі