Обсяг збитків перестрахувальної галузі від урагану Беріл буде обмеженим: AM Best

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Прогнозний обсяг збитків перестрахувальної галузі в результаті атлантичного урагану Беріл знаходиться «в межах прийнятного рівня ризику та обмежених збитків». Так прокоментував ймовірні збитки перестрахувальних компаній представник міжнародного рейтингового агентства AM Best.

За словами старшого фінансового аналітика AM Best Джона МакГлінна, остаточну оцінку перестрахувальних збитків можна буде прогнозувати після оцінки загальних економічних збитків та наслідків урагану Беріл.

В AM Best зазначили, що внутрішні первинні страховики Карибського басейну зіштовхнулися зі складними умовами перестрахування, оскільки перестраховики зазвичай розглядають свою присутність у Карибському регіоні як кон’юнктурну, а не обов’язкову.

«У 2023 році поєднання вищої частоти немодельованих подій у США та Європі, високих відсоткових ставок, що надають альтернативні інвестиційні можливості, і для європейських перестраховиків, в умовах сильного долара, змусило перестраховиків скоротити ємність, яку вони надають Карибському регіону», – заявив МакГлінн.

Раніше інтернет ресурс УкрСтрахування повідомляв, що перший цього сезону ураган Берил переміщається у бік Ямайки, несучи з собою сильні зливи та поривчастий вітер швидкістю до 165 миль на годину.

Коментарі