Одне із пріоритетних завдань НБУ – запуск механізму страхування воєнно-політичних ризиків

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Один із основних перспективних напрямів роботи Національного банку України – створення умов для запуску дієвого механізму страхування воєнно-політичних ризиків. Про це в інтерв’ю виданню Banker заявив голова НБУ Андрій Пишний.

«Ми є реалістами, тому розуміємо, що російська ракета може перетнути наш повітряний простір і після Перемоги. Це розуміють та інвестори. Тому вже зараз потрібно переходити від концепцій до імплементації механізмів покриття воєнно-політичних ризиків для іноземних та внутрішніх інвесторів», – сказав він. На думку голови НБУ, для страхування таких ризиків держава може використовувати залучені кошти від країн-партнерів та інших донорів через акумулювання у спеціалізованому трастовому фонді.

«У довгостроковій перспективі НБУ разом із Урядом налаштований створити воєнний страховий пул України», – сказав Андрій Пишний.

Раніше інтернет ресурс УкрСтраховані повідомляв, що профільний комітет Верховної Ради України рекомендував для голосування у другому читанні законопроект N9015 щодо страхування воєнних ризиків для інвестицій в Україні. Ухвалення цього законопроекту розширить спектр застосування страхування воєнних ризиків та надасть інвестиційну підтримку економіці України.

Коментарі